29. 11. 2022 | Zpět do přehledu novinek

Spolupráce s Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu

Velký úspěch pro knihu Nejsi na to sama bylo převzetí ocenění ,,European Breast Cancer Arts And Humanities Award“ za nápad a vydání knihy průvodce od EUROPA DONNA – The European Breast Cancer Coalition na European Breast Cancer Conference – EBCC v Barceloně.

Ženy z projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu, předávají již více než rok své zkušenosti v jejich knize s názvem: Nejsi na to sama, která je věnovaná pacientkám a blízkým.

O knihu je možné zažádat prostřednictvím projektu Bellis. Kniha bude zdarma pro každou nově diagnostikovanou pacientku či ženu v aktivní onkologické léčbě zaměřené na karcinom prsu (chemoterapie, radioterapie, operace či biologická léčba).

Za symbolickou cenu 200 Kč si ji budou moci koupit jakékoli pacientky s karcinomem prsu, ať už podstupující hormonální léčbu nebo po skončení celého léčebného cyklu. 

Cena 400 Kč je pak stanovena pro všechny ostatní zájemce. Z této ceny poputují finanční prostředky na výtisky zdarma pro 2 nově diagnostikované pacientky. Knihu si lze objednat za tyto zvýhodněné ceny na nejsinatosama@gmail.com, případně také na e-shopu vydavatelství Grada za cenu 299 Kč, v jejich prodejnách a sítích knihkupectví.

I my jsme se rozhodli tento skvělý projekt podpořit. Proto neváhejte a pomozte i vy.